مازندلیگ - مجید جلالی توضیحاتی درباره قهرمانی تیم استقلال در سال 1388 و شایعاتی که درباره دیدار فولاد و ذوب‌آهن وجود داشت،ارایه کرد.


به گزارش مازندلیگ، سرمربی سابق فولاد خوزستان در آن زمان و فعلی گل‌گهر سیرجان گفت: هرکسی در این مواقع برداشت‌های خودش را دارد ولی بهرحال یک موضوعی بود که گذشت.


جلالی در واکنش به سوال مجری برنامه تلویزیونی که گفت بعضی‌ها نمی‌خواستند استقلال قهرمان شود، اظهار داشت: من این را نمی‌دانم، که می‌خواستند استقلال قهرمان بشود یا نه. ولی آن اتفاقی که برای من افتاد را تشریح کردم، گفتم آن روز صبحش من را برکنار کردند و ظهر گفتند هستی و من در آن بازی آمدم.


مجری در ادامه گفت برخی مطبوعات این برداشت را داشتند که مدیران آن دو شرکت صنعتی با هم توافق کرده‌اند کاری کنیم که استقلال قهرمان نشود و یکی از ما در لیگ و دیگری در جام حذفی به قهرمانی برسد. جلالی در این رابطه اظهار داشت: ببینید این برداشت خود آنهاست و من هیچ اطلاعی از آن ندارم.


او درباره این سوال که شما آن بازی را بردید و برکنار شدید، گفت: بله، این بود.


جلالی گفت: درمورد این پرده‌برداری‌ها در فوتبال در این سال‌ها به من ثابت شده که در نهایت به نفع فوتبال نبوده و موضوعاتی بوده که برای مردم و رسانه‌ها جاذبه داشته ولی در نهایت به سود فوتبال نبوده است.
  مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد