کریستیانو رونالدو که همواره به عنوان فوتبالیستی با وضعیت جسمانی مطلوب شناخته می‌شود، حالا به صورت رسمی وارد حوزه بدنسازی شده است. فوق ستاره پرتغالی تیم یوونتوس در این مدت با تصاویر شخصی اش از حضور در قرنطینه خبرساز بوده اما حالا در روزهایی که همچنان تعطیلی فوتبال ادامه دارد، او با ورود به یک عرصه دیگر ورزش توجه ها را به خود جلب کرده است. این بازیکن پرتغالی با برند CR7 خود فعالیت در حوزه بدنسازی را آغاز کرده که این موضوع مورد استقبال طرفدارانش نیز قرار گرفته است.

کریستیانو رونالدو وارد عرصه بدنسازی شد+عکس

نکته جالب این است که صفحه بدنسازی کریستیانو رونالدو در فاصله چند ساعت بعد از شروع کار به نزدیک 500 هزار فالوور رسید و طرفداران او از آغاز به کار چنین صفحه ای استقبالی ویژه داشتند. همچنین او در پست های اول خود به معرفی تمریناتی برای حفظ آمادگی جسمانی در دوره قرنطینه پرداخت و 7 تمرین را به مخاطبان خود معرفی کرد.

رونالدو نام وبسایت اینترنتی خود را هم «تناسب اندام با CR7» قرار داده تا هدف خود را به شکلی کوتاه بیان کند. او البته فعلا اظهارنظر مفصلی درباره آغاز به کار این بدنسازی مجازی نداشته اما به نظر می‌رسد که فوق ستاره پرتغالی به این شکل حوزه فعالیت هایش بعد از خداحافظی از فوتبال را مشخص می‌کند.

ورزش سهمطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد