معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، گفت: ارزیابی عملکرد کاروان ورزشی ایران در المپیک ریودوژانیرو به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش مازندلیگ، نصرالله سجادی در جریان برگزاری سی و یکمین دوره بازی‌های المپیک، تصریح کرد: پس از بازگشت به تهران، بررسی‌ها آغاز می‌شود تا نتایج تیم‌هایی که انتظارات را برآورده نکردند را تحلیل کنیم.

وی در مورد نتایج دور از انتظار تیم ملی تکواندوی مردان ایران، توضیح داد: توقع ما از این رشته بیشتر بود و انتظار داشتیم مدال‌های بیشتر و خوشرنگی به ارمغان بیاورد. البته نباید فراموش کنیم که کیمیا علیزاده تکواندوکار جوان ایران توانست نخستین مدال تاریخ زنان ورزشکار کشورمان در این رویداد مهم را به نام خود ثبت کند.

سجادی در مورد مدال نقره کمیل قاسمی نماینده سنگین‌وزن کشتی آزاد ایران، عنوان کرد: او کشتی خوبی گرفت و حریفش که دو مدال طلای جهان را نیر در کارنامه دارد، بسیار قدرتمند بود. مدال نقره نیز ارزشمند است و این موفقیت را به کمیل قاسمی تبریک می‌گویم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره عملکرد کاروان ایران در آستانه پایان المپیک، گفت: در ستاد بازی‌های المپیک و وزارت ورزش و جوانان، پیش‌بینی 4 طلا را داشتیم که به آن خیلی نزدیک شده‌ایم و در روز پایانی این رقابت‌ها دو نماینده کشتی آزاد ایران به میدان می‌روند که امیدوارم به مدال برسند.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد