سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: در المپیک حواشی برای ما درست کردند و برای افرادی که چشم بسته حرف می زنند متاسفم.
به گزارش مازندلیگ، امید غلامی از برخی اتفاقات ناراحت است و در مورد حواشی اطراف تیم ملی والیبال در برزیل می‌گوید: حاشیه‌هایی را برای ما درست کرده بودند و واقعاً متاسفم برای کسانی که چشم بسته حرف زدند. حتی راجع به من گفته بودند که فحاشی کرده‌ام. نمی‌دانم که این صحبت‌ها را از کجا می‌آوردند. هر کسی مستنداتی در این‌باره دارد بیاید و ثابت کند.
او ادامه داد: پیش از این من می‌خواستم بابت این موضوع شکایت کنم اما این کار را انجام ندادم و به نوعی همه ما گوش‌هایمان را بستیم.

غلامی درباره عملکرد خود در المپیک هم گفت: من شخصاً از بازی هایی که در المپیک انجام دادم رضایت دارم.

او درباره تیم ملی نیز گفت: تیم ملی خوب بازی کرد و کیفیت خوبی را از خود به نمایش گذاشت. ما نشان دادیم که تیم بی کیفیتی نیستیم و در اولین حضور هم توانستیم به جمع 8 تیم برتر راه یابیم. شاید بتوان گفت که قرعه ما راحت تر بود اما وقتی بازی ها را دیدیم متوجه شدیم که تیم ها نزدیک به یکدیگر هستند.


غلامی ادامه داد: ما در دور گروهی به تیم های خوب دنیا به مانند روسیه که قهرمان دور قبل المپیک بود و لهستان که قدرت زیادی داشت باختیم. روسیه همیشه روسیه است و قدرت زیادی دارد. ایتالیا هم تیم بسیار بزرگی ست که برابر ما به پیروزی رسید. این پیروزی متعلق به این تیم است و به هیچ کس دیگری تعلق ندارد.

او درباره عملکرد لوزانو گفت: او کار خودش را به خوبی انجام داده و بچه ها هم خوب کار کردند. ما کار بزرگی انجام دادیم که به جمع هشت تیم برتر صعود کردیم.


مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد