کیمیا علیزاده که در المپیک ریو تاریخ سازی کرد، حمایت "رفاه" از ورزش زنان را شایسته و قابل تقدیر دانست.

کیمیا علیزاده که با کسب مدال برنز تکواندو المپیک ریو نام خود را به عنوان نخستین بانوی مدال آور ایران در المپیک ثبت کرد، درباره حرکت بزرگ فروشگاه های زنجیره ای رفاه و اینکه پاداش در نظر گرفته شده به او هم تعلق می گیرد گفت:«از این اتفاق خوشحالم.راستش یاد این موضوع نبودم.یک چیزهایی شنیده ام اما نمی دانستم به من هم تعلق می گیرد.»

تجلیل کیمیا علیزاده از حمایت رفاه از ورزش بانوان

او این را گفت و ادامه داد:«خب از این دست حمایت ها واقعا فوق العاده است و باعث می شود تا روحیه و انگیزه های ورزشکاران بالا برود. راستش نمی دانم چه چیزی باید بگویم اما تشکر می کنم.»

علیزاده در پاسخ به این سوال که چه فردی را در فروشگاه رفاه استخدام می کنید گفت:«هنوز فکر نکرده ام.باید بروم تهران و پس از مشورت با خانوده ام تصمیم می گیریم که چه کسی را استخدام کنیم.»

دارنده مدال برنز المپیک در رابطه با حمایت رفاه از ورزش بانوان، گفت: این گونه حمایتها باعث ایجاد انگیزه و ارتقای روحیه ورزشکاران زن می شود. اینکه پاداش مدال بانوان را هم رده با مدال طلای مردان دیده اند خیلی خوب و قابل تقدیر است. به نظرم اقدام رفاه فرهنگ سازی است و از این بابت خوشحالم.

پیش از اعزام کاروان ایران به بازیهای المپیک ریو شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه اعلام کرد تا به هر ورزشکاری که در المپیک مدال طلا بیاورد 50 میلیون تومان بن خرید رفاه اهدا کند. همچنین این شرکت تقبل کرد یکی از اعضای درجه یک خانواده مدال آوران طلایی المپیک را استخدام کند که با واکنش مثبت ورزشکاران روبرو شده است. 
از سوی دیگر برای حمایت از ورزش زنان قراراست این تسهیلات به کیمیا علیزاده که موفق شد مدال برنز المپیک را به دست آورد، اعطا شود.


مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد