مازندلیگ - رئیس فدراسیون کشتی گفت: از دو نفر در وزارت ورزش ناراحتم و می‌گویم، اما از سلطانی‌فر و علی‌نژاد ممنونم که همه جا حامی ما بودند.

 

به گزارش مازندلیگ، علیرضا دبیر در مراسم رونمایی سایت جدید فدراسیون کشتی، بعد از ارائه توضیحاتی در خصوص طراحی جدید سایت، به معاون وزیر گفت: تشکر ویژه از علی‌نژاد دارم که تمام قد پشت ماست، چون خودش ١٢ سال در ووشو بوده است. او در فدراسیون خودش عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی است. جایی که می‌شد از علی‌نژاد تشکر کرد، اینجا بود. او جزو مدافعان سرسخت کشتی در 7، 8 سال اخیر بوده است.

 

وی افزود: وقتی می‌گوییم کشتی ورزش ما اول است، باید در همه چیز اول باشد. وقتی نماینده در هیئت رئیسه فدراسیون نداشته باشیم، نمی‌توانیم اول دنیا باشیم.

 

رئیس فدراسیون کشتی تاکید کرد: در سایت جدید فدراسیون اپلیکیشن برای داوران درست کردیم و مشخص است چه کسی می‌تواند به مسابقه برود و کسی نمی‌تواند اعتراض کند.

 

وی در مورد قابلیت‌های جدید سایت فدراسیون کشتی تصریح کرد: در طراحی سایت رزومه کلیه قهرمانان و مدال‌آوران وجود دارد که کسی نتواند ادعای کسب مدال داشته باشد. بخش استان‌ها نیز به فدراسیون‌ها لینک شده است.

 

دبیر در مورد باشگاه هواداری کشتی گفت: نگاه ما به این حوزه به عنوان درآمد پایدار است. ما با چند شرکت صحبت کردیم، اما یک جا همکاری قطع شد، چون اهداف ما تامین نشد.

 

وی عنوان کرد: علی‌نژاد در چند حوزه به صورت شخصی کار ما را دنبال می‌کند و جلسات شخصی برای کشتی می‌گذارد. تنها خواهشی که از او دارم، این است که همینطور محکم از کشتی حمایت کند. از دو نفر در وزارت ورزش ناراحتم و می‌گویم، اما از سلطانی‌فر و علی‌نژاد ممنونم که همه جا حامی ما بودند. پول ورزش کم است. دو نفر ویژه به کشتی لطف دارند.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد