سرهنگ داود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ درباره دستگیری یک پزشک قلابی که در فضای مجازی فعالیت داشت، اظهار کرد: متهم با راه اندازی صفحه‌ای در فضای مجازی و معرفی خود به عنوان فوق تخصص ریه، توانسته بود بیش از هزار نفر دنبال کننده را در فضای مجازی جذب کند.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: این متهم با بارگذاری کلیپ‌های مرتبط با حوزه پزشکی، اعتماد تعداد کثیری از مردم را به خود جلب کرده بود.

او گفت: در بررسی‌های صورت گرفته متوجه شدیم، این فرد به تعداد زیادی از مردم خدمات پزشکی ارائه داده و افراد را ویزیت کرده است.

سرهنگ گودرزی بیان کرد: هموطنان در نظر داشته باشند که در فضای مجازی هر کسی می‌تواند فعالیت کند و نیاز است برای دریافت خدمات پزشکی، از صحت اطلاعات و هویت فرد آگاه باشند.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: یکی از اولویت‌های اصلی پلیس سلامت شهروندان هستند و با هماهنگی مراجع قضایی فرد تحت پیگرد قرار گرفت و طی یک عملیات دستگیر شد.

او گفت: طبق بررسی‌ها مشخص شد متهم سابقه یکبار دستگیری در گذشته را دارد.

سرهنگ گودرزی ادامه داد: متأسفانه برخی افراد به دلایلی در فضای مجازی فعالیت‌هایی می‌کنند که ممکن است سلامت هموطنان را تحت الشعاع قرار دهد.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: خواهشمندیم افراد به این تبلیغات توجه نکنند و در صورت نیاز از مراجع رسمی خدمات را دریافت کنند و برای دریافت اطلاعات به صورت مجازی، حتما پزشک را بشناسند.

او بیان کرد: تا کنون یک پزشک شاکی پرونده است و متهم با جعل مهر این پزشک فعالیت داشته و همچنین فرد دیگری هم به عنوان بیمار، شاکی پرونده است.

سرهنگ گودرزی افزود: بعد از دستگیری مشخص شد نه‌ تنها فرد فوق تخصص ریه نیست، بلکه مدرک دیپلم دارد و به خاطر علاقه و سودجویی مبادرت به این اقدام کرده است.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: خوشبختانه با اقدام به موقع پلیس فتا از این کار جلوگیری شد.

باشگاه خبرنگارانمطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد