بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در ساعات بعدازظهر و اوایل شب برای شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رگبار پراکنده باران گاهی همراه با وزش باد و رعدوبرق پیش بینی شده است.

فردا و روز پنجشنبه برای جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رگبار باران، وزش باد و رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

به تدریج با نفوذ جریان خنک شمالی به سواحل دریای خزر طی روز‌های جمعه، شنبه و یکشنبه بارش باران، کاهش محسوس دما، وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است. همچنین امروز در برخی مناطق استان‌های سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان در برخی ساعات وزش باد شدید روی می‌دهد. این شرایط از امروز تا یکشنبه هفته آینده برای شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل برقرار است که در برخی ساعات همراه با گردوخاک خواهد بود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از امروز تا پجشنبه در اکثر مناطق کشور افزایش نسبی دما روی می‌دهد و از جمعه با نفوذ هوای خنک شمالی ابتدا شمال غرب کشور، سواحل شمالی و به تدریج شمال شرق کشور کاهش دما ۸ تا ۱۲ درجه را تا روز یکشنبه هفته آینده تجربه خواهد کرد. در سایر مناطق نیمه شمالی کشور طی این مدت کاهش دما حدود ۶ درجه خواهد بود.

تسنیممطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد