مازندلیگ - مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با وجود اینکه استقلال در برخی از دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشت اما در طول مسابقه و حتی قبل از اخراج بازیکن این تیم فولاد تیم برتر زمین بود.


به گزارش مازندلیگ، حمیدرضا رجبی که به جای جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با استقلال حضور پیدا کرده بود در خصوص این مسابقه اظهار داشت:‌ ما بعد از کرونا تمرینات خیلی خوبی را پشت‌سر گذاشتیم و مدیریت باشگاه و کارخانه شرایط خوبی را برای اردوی تیم ما در تهران فراهم کرد.

وی افزود: جا دارد از مسئولان کارخانه و باشگاه فولاد تشکر کنم چون شرایط در اهواز برای برگزاری تمرینات مناسب نبود. در مسابقه با استقلال با توجه به آنالیزی خوبی که از این تیم انجام داده بودیم می‌دانستیم که حریف تیم بسیار پرمهره‌ و خوبی است. نتایج آنها نشان می‌داد تیم خوبی هستند ولی در طول بازی و حتی قبل از اخراج بازیکن آنها فولاد تیم برتر زمین بود.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان تصریح کرد: البته دقایقی استقلالی‌ها خوب بازی کردند و همه می‌دانند آنها با سیستمی بازی می‌کند که کمتر تیمی در ایران به آن شیوه به میدان می‌رود و سخت است مقابل این تیم فوتبال ابزی کرد اما با تمرینات نکونام و تدابیر او توانستیم راه نفوذ استقلال را ببنیدیم. ما از ابتدای فصل وقتی گل می‌خوردیم بازی‌ها را واگذار می‌کردیم اما نشان دادیم می‌توانیم به بازی برگردیم و استراتژی‌ تیم‌مان را تغییر دادیم.

رجبی خاطرنشان کرد: در غیاب پاتوسی و ایوب والی و فرزاد جعفری با اعتماد به جوان‌ها و برنامه‌ریزی استقلال را شکست دادیم و از این بابت نیز خوشحالم. 

وی در پاسخ به این سؤال که نبود تماشاگر در نتیجه این مسابقه تأثیر داشت یا خیر، گفت:‌ صددرصد تأثیر داشت. ما در این ورزشگاه از ابتدای فصل تاکنون فقط بازی اول‌مان را واگذار کردیم و نشان دادیم به حمایت هواداران نیاز داریم. در بازی با  استقلال هم به حمایت آنها نیاز داشتیم ولی مطمئن بودیم که آنها از خانه ما را دعا می‌کنند و با دعای آنها حریف را شکست دادیم.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سؤال که آیا اگر استقلال 2 اخراجی نمی‌داد باز هم می‌توانستید این تیم را شکست دهید، گفت: وقتی تیم استقلال 11 نفره بود برای دقایقی اندک بازی را در اختیار داشت ولی در طول بازی ما تیم سرتری بودیم.

رجبی در خصوص اینکه بازی بعد از 117 روز تعطیلی برای شما چگونه بود، عنوان کرد: ما قبل از تعطیلی مسابقات تیم بسیار خوبی داشتیم و سه پیروزی متوالی به دست آوردیم. نشان دادیم که تیم قابل احترامی هستیم و شاید حتی اگر مسابقات تعطیل نمی‌شد روندمان بهتر پیش می‌رفت. اما با تفکرات نکونام این تعطیلات خیلی روی تیم ما اثر نداشت.

وی در خصوص تأثیرات کرونا بر فوتبال گفت: ما اولین باشگاهی بودیم که در مورد تعطیلی لیگ صحبت کردیم چون احساس می‌کردیم که جان مردم در خطر است ولی متأسفانه ما تصمیم‌گیرنده نیستیم  شاید فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در این گونه موارد تصمیم‌گیرنده باشند اما ما تابع تصمیم مسئولان هستیم.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد