مالک باشگاه رایکا بابل گفت:در بابل کسی به فکر ورزش نیست و مسئولین بابلی دوس نداشتند سهمیه این تیم‌ در بابل بماند.
منیری:دشمنان فوتبال بابل خوشحال باشید که امتیاز میزبانی از تیم ما گرفته شد/ مجبوریم در قائمشهر یا ساری میزبان حریفان خود باشیم
به گزارش مازندلیگ،پیمان منیری مالک تیم رایکا بابل در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:ما برای ماندن سهمیه لیگ‌دسته اول در بابل خیلی رنج کشیدیم و از مسئولین استانداری خواستیم‌ تا سهمیه را به ما بفروشند تا نگذاریم فوتبال بابل رو به زوال و نابودی برود چون حضور این تیم در شهر بابل باعث شور و اشتیاق جوانان این شهر خواهد شد.
وی در مورد اینکه گفته می شود این تیم دیگر نمی تواند در بابل میزبانی کند گفت:متاسفانه چندین ماه مسئولین بابلی ما را بازی دادند و با وعده های توخالی باعث شدند که ما نتوانیم در بابل میزبانی کنیم.
وی در ادامه گفت:طی زمانی که به ما داده شده بود تا مشکل نورافکن های ورزشگاه شهدای هفتم تیر را بر طرف کنیم،مسئولین بابلی با وعده های دروغ باعث شدند تا زمان را از دست بدهیم و دیگر نتوانیم در بابل میزبانی کنیم و اگر واقعا این مشکلات برطرف نشود مجبوریم در ورزشگاه قائمشهر یا ساری میزبان حریفان خود باشیم. 
پیمان منیری در رابطه با کسب مجوز حرفه ای فوتبال و تاسیس آکادمی تیم رایکا بابل نیز بیان داشت:خوشبختانه موفق شدیم با ثبت رسمی تیم رایکا بابل مجوز حرفه ای فوتبال که اکثر تیم‌ ها در لیگ برتر فوتبال از آن برخوردار هستند را کسب کنیم تا باشگاه برای هدف های بزرگتر آماده سازی شود.
وی در ادامه افزود:تاسیس آکادمی برای تیم رایکا بسیار کار دشواری بود اما چون ما برنامه بلند مدتی برای حضور در فوتبال خواهیم داشت باید با زمینه سازی ها و ساختن تیم های پایه قدرتمند همانند تیم های بزرگ‌اروپایی به کارخانه بازیکن سازی تبدیل شویم.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد