حنیف عمران زاده، مربی تیم نساجی مازندران امیدوار است تکلیف مسابقات لیگ برتر با یک تصمیم واحد مشخص شود.
عمران زاده: نساجی دنبال رتبه تک رقمی است / همه فکر می‌کنند که می‌خواهند یک تیم را قهرمان کنند
به گزارش مازندلیگ، حنیف عمران زاده در گفتگو با ایلنا درخصوص برتری نساجی مقابل تراکتور گفت: با گذشت بیش از 100 روز دوری از فوتبال ما جواب زحمات بازیکنان و تمرینات تیم را گرفتیم. ما تمرینات را به موقع آغاز کردیم و زمانیکه آنها استراحت می‌کردند ما تمرینات گروهی داشتیم و برنامه‌ها را منظم پیش بردیم. هفته‌ها برای بازی با تراکتور برنامه داشتیم و تمام بازیکنان آنها را آنالیز کرده بودیم.

او ادامه داد: موفق شدیم برنامه‌ای که داشتیم را پیاده کنیم و بازیکنان غیرت‌شان را نشان دادند که در بازی خارج از خانه سه امتیاز را بگیریم. درست است نزدیک 17 بازیکن داریم و چند بازیکن را هم به علت مصدومیت نداریم اما تیم جوان ما انگیزه زیادی برای حضور در تمامی مسابقات و کسب حداکثر امتیازات دارد. 

عمران زاده درباره افزایش مصدومیت‌های بازیکنان لیگ برتری گفت: در حال حاضر مصدومیت‌ها نگران کننده است اما برای فصل بعدی نگران کننده‌تر خواهد بود. مصدومیت‌ها در فصل بعدی بسیار بیشتر خواهد بود. برای مثال ما احسان قهاری را به علت مصدومیت پارگی رباط صلیبی از دست دادیم و عباس زاده هم آسیب دیده است.

مربی نساجی درخصوص هدف این تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر اضافه کرد: ما به دنبال رتبه تک رقمی هستیم تا هواداران را خوشحال کنیم. اولویت تیم ما خوشحال کردن هواداران است و تلاش می‌کنیم تا آنها را راضی نگه داریم. کادرفنی و بازیکنان سعی دارند تا مالک باشگاه و هم هواداران بهترین روزها را سپری کنند.

عمران زاده درباره غیبت تیم فولاد خوزستان مقابل نساجی گفت: به هر حال من امیدوارم که هیچ کسی در این روزها به ویروس کرونا مبتلا نشود و از خبر ابتلای آنها به این ویروس نگران شدم و امیدوارم که هر چه زودتر سلامت‌شان را به دست بیاورند. چیزی درباره لغو بازی به ما نگفتند و احتمال این هم وجود داشت که فولاد دوباره به ورزشگاه برگردد. به هر حال نباید این حرف‌ها پیش بیاید و روی همین مسائل همه فکر می‌کنند که می‌خواهند یک تیم را قهرمان کنند. سازمان لیگ باید تکلیف تیم‌ها را مشخص کند چون اینگونه مسابقات معوقه دوباره به وجود می‌آید.مطالب مرتبطنظر تایید شده:3

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


نساجی قرمز 5 0 چهارشنبه 18 تير 1399-17:28

ادبیات یک مربی لیگ برتری این نیست! پاسخ

امید 4 0 پنجشنبه 19 تير 1399-09:59

حنیف ...اسپک....سقوط صبا باطری...
کافر همه را به کیش خود پندارد
هوادار نساجی باید مراقب بازی استقلال باشه این جماعت قبلا ثابت کردن هرکاری میکنن تا برای هوادار استقلال دمی تکون داده باشن!!! پاسخ

4 0 پنجشنبه 19 تير 1399-13:06

از نساجی حقوق می گیره ولی سنگ استقلال را به سینه می زنه، جالب اینکه در شهر خودمان مربیان خیلی بهتری از این فرد داریم که تعصب به نساجی دارند.

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد