بررسی کامل اتفاقات اخیر تنها نماینده استان مازندران در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور

از سلب امتیاز میزبانی در خانه تا کلافگی مالکان جوان/در بابل کسی به فکر رایکا نیست
به گزارش مازندلیگ،تیم رایکا بابل تنها نماینده استان مازندران در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور که در ابتدای فصل با حواشی بسیاری اقدام به خرید سهمیه تیم خونه به خونه بابل که در آستانه انتقال به استانی دیگر بود دوباره تب و تاب فوتبال را در بابل زنده نگه داشت اما الان حال و روز خوبی ندارد و در انتهای جدول قرار دارد.
رحمان رضایی سرمربی سابق تیم رایکا بابل نیز پس از شکست سنگین گذشته در برابر تیم صدرنشین مس رفسنجان، تصمیم گرفت از این تیم جدا شود تا شرایط رایکا بحرانی تر شود. 
‏‌‌‏‌‌‏‌‌‏‌‌‏‌‌‏‌‌‏‌‌‏‌‌‏‌رحمان‌ رضایی سرمربی رایکا بابل که در ۴ بازی رو نیمکت این تیم نشست و ۷ امتیاز کسب کرد، با فسخ قراردادش به صورت یک‌طرفه، از جمع بابلی‌ها جدا شد اما باشگاه رایکا بابل نیز پس از کش و قوس‌های فراوان و بررسی گزینه‌های مد نظر، سرانجام با علی نظرمحمدی به عنوان سرمربی به توافق رسیدند تا این مربی گیلانی برای بار سوم به بابل برگردد.
نظرمحمدی که فصل قبل در مقطعی هدایت خونه به خونه را برعهده داشت و  در نیم فصل دوم نیز هدایت رایکا را برعهده گرفته بود حالا پنجمین مربی این فصل بابلی ها است که ماموریتش حفظ سهیمه تنها نماینده استان مازندران در لیگ دسته اول می باشد.
رایکا در هفته بیست و نهم میزبان استقلال خوزستان است اما به دلیل عدم وجود امکانات لازم در ورزشگاه خانگی خود نمی تواند در بابل میزبانی کند و به احتمال زیاد این بازی باید در چمن مصنوعی ورزشگاه شهدای سیمرغ برگزار شود.
رایکا که اولین میزبانی بعد از تعطیلات کرونایی لیگ را در ورزشگاه شهدای ساری انجام داد حالا باید این میزبانی خود را در ورزشگاه شهدای سیمرغ انجام دهد که به نوع خود جالب توجه می باشد و باید دید که میزبانی بازی بعدی تیم رایکا در کجا برگزار خواهد شد.
لازم بذکر است که دلیل اصلی اینکه ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل توسط مسئولین سازمان لیگ مناسب برگزاری بازی های لیگ یک نبود خرابی نورافکن های ورزشگاه بود که با پیگیری های پی در پی مالکین تیم رایکا بابل هنوز هم این مشکل رفع نشد تا بابلی ها بتوانند در زمین خود از حریفان میزبانی کنند و این باعث نا امید شدن مالکان تیم رایکا از تیمداری شده است.
تیم فوتبال رایکا بابل با کسب ۲۷ امتیاز در مکان  شانزدهم  جدول رده بندی قرار دارد.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


رضا 1 0 يکشنبه 22 تير 1399-00:55

واقعا مسئولبن بابل نمیتونن یه روشنایی نور ورزشگاه درست کنن پس بدرد چی میخورن اینا کی میخوکن بفکر جوانان شهر باشن پاسخ

حسن يکشنبه 22 تير 1399-17:26

واقعابرای مسولین فوتبال متاسفم پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد